Seria PLUS

Shelly Plus to nowa generacja inteligentnych przełączników, zaprojektowanych z myślą o doskonałej kontroli nad urządzeniami elektrycznymi w domu. Wyposażone w niezwykle szybki procesor, te przełączniki oferują szybką łączność, usprawnioną integrację i podwyższony poziom bezpieczeństwa. Dodawanie nowych urządzeń jest teraz prostsze niż kiedykolwiek, dzięki możliwości łączenia przez Bluetooth za pomocą aplikacji Shelly Cloud. Co więcej, linia Shelly Plus obsługuje szyfrowanie TLS, a jej obudowa została ulepszona, aby standardowo wspierać zewnętrzne sensory.

Urządzenia z serii Plus cechują się jednolitą i ulepszoną formą oraz niewielkimi wymiarami, co ułatwia ich montaż za każdym przełącznikiem ściennej czy gniazdkiem elektrycznym. Są w pełni kompatybilne z istniejącymi instalacjami (retrofit). Dodatkowo, każde urządzenie z tej serii posiada schemat okablowania wydrukowany bezpośrednio na obudowie, co zapewnia bezpieczną i łatwą instalację.

W skrócie, seria Shelly Plus oferuje zaawansowane, ale jednocześnie łatwe w użyciu rozwiązania dla automatyzacji i kontroli domowych urządzeń elektrycznych, a jej wszechstronność i poziom zabezpieczeń sprawiają, że jest jednym z najbardziej kompleksowych rozwiązań na rynku.

Shelly seria PLUS

Aktywne filtry